GİRİŞ YAP

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Sancak Ofis

Sancak ofis 25 yıllık deneyimini 2010 yılından itibaren kurumsal kimliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sancak ofisin en belirgin özelliği müşteri memnuniyet odaklı olmasıdır. Bizim için olmazsa olmazlarımız

Kalite, sağlamlık, ergonomi ve müşteri memnuniyeti. Bu yüzden sancak ofis olarak ilkelerimizin başında hep daha iyi nasıl yaparız sorusunu kendimize sorarız.Ürünlerimiz ne kadar  ergonomik,sağlam olursa olsun biz kendimize bu soruyu sormaktan asla vazgeçmeyiz çünkü siz bizim için değerlisiniz.

 Tasarım bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi, şekil, renk, biçim, doku, malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturduğu görünümdür.
Tasarım bir amaca yönelik düşünsel üretimdir. Tasarım bizim hayatımızdır.
Tasarımın ne olduğunu ve hayatımıza ne kadar etkisi olduğunu görmek aslında o kadar da zor değildir, Tuttuğunuz bardaktan, kullandığınız bilgisayara, yazmak için kulandığınız kalemden, oturduğunuz sandalyeye, yürüdüğünüz yoldan, çıktığınız merdivenden, kulandığınız asansöre kadar hayatınız içerisinde ki her şey tasarım anlamına gelmektedir.
 
Tasarımın asıl amacı insan ergonomisini sağlamaktır. İnsanların kullandığı cisimlerin,vucut ergonomilerine en uygun şekilde olmaları, tasarımın doğması ve gelişmesini sağlamaktadır.
Tasarımın en büyük özelliği ihtiyaçlara doğru ve etkin bir şekilde karşılık vermesidir. Yaratıcı olmak adına karmaşık ve abartılı çözümler tasarıma hizmet edemezler.
 
Sancak Ofis, tasarımlarında basit,yalın ve işlevsel çözümler arar. Tasarımın insanları yormayan,tam yerlerine uyumlu,duru bir güzelliğe sahip,başka bir deyişle çok dikkat çekmeyen,insanı yormayan,gözünü almayan,dış görünüşünde iddasız,ama özünde güçlü ve işlevsel olduğuna inanır.
Basit, yalın, sade, işlevsel olmak tasarımın anahtar kelimeleridir. En iyi fikirler en basit fikirler değil midir ?